addictedXyouth - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

addictedXyouth 10 let / Zlín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek addictedXyouth si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Logo

Salud všem, kteří zabrouźdali na můj profil. V rámci hc/punk scény se pohybuju relativně dost dlouho a za tu dobu už jsem měl možnost pomáhat či sám pořádat spoustu koncertů. Pořádání koncertů se věnuju rád a proto jsem si tenhle profil založil, abych si zjednodušil bookování kapel. Takže pokud vaše kapela hledá koncerty, popřípadě někomu pomáháte dát dokupy tour, rád pomůžu, stačí se ozvat.

Mail: addictedyouth@safe-mail.net

icq: 611838330

 

Jen upozorňuju, že koncerty pro rasistické, homofobní, sexistické, bolševické či jiné sračky nepřichází v úvahu. Koncerty dělám striktně  na principech DIY, takže kapely nemůžou čekat bůhvíjaké peníze,ale prima zážitky ano a postarám se o ně taky na jedničku.

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem