Fade to Grey - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fade to Grey punk-rock / Chrudim

„Hledá se zpěvák/zpěvačka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hledá se zpěvák/zpěvačka

Upraveno:

Zdravíme věrné fanoušky, ač poslední dva roky nekoncertujeme, pořád žijeme a připravujeme nové věci. V tuto chvíli hledáme posledního chybějícího člena na post zpěváka/zpěvačky. Věk 20-30 let, v ideálním případě pokud by zvládal/a i hru na kytaru, případně klávesy, ale není podmínkou. Stylově jsme se mírně odklonili od původního punk-rocku spíše k modernímu rocku ve stylu Foo Fighters, SOAD, Muse apod. ale experimentujeme i s jinými žánry. Pro zájemce máme natrénovaných několik coverů:

Foo Fighters: Hey, Johnny Park!

Youtube Video XnZ1Ft20pHwYoutube Video XnZ1Ft20pHw

System Of A Down - Aerials

Youtube Video L-iepu3EtyEYoutube Video L-iepu3EtyE

Muse - Plug In Baby

Youtube Video dbB-mICjkQMYoutube Video dbB-mICjkQM

Pokud se vám tvorba v podobném stylu alespoň trochu líbí a myslíte si, že umíte zpívat, nevájejte to zkusit a kontaktovat nás.

Za FtG Tom


Koncert ve Zhoři

Upraveno:

Ahoj. Tento týden v sobotu máme náš první letošní koncert a to ve Zhoři (ne, taky netušíme, kde to je), tak koukejte nažhavit mapy a navigace a dorazit v co nejhojnějším počtu podpořit nás a kapely Slepá Idea a Rebel Nation (Ta přijede dokonce až ze vzdálené České Třebové). Vstupné je symbolických 30 korun. Startujeme již v 18:30


Agora s Jaksi Taksi, Zemědělským Družstvem a Punkárnou

Upraveno:

Ahoj,

jak jste si mohli všimnout zde v koncertech (popřípadě na FB), odehrajeme dnes v Agoře Vánoční koncert ve společnosti kapel Jaksi Taksi, Zemědělské Družstvo a Punkárna.

Akce začíná okolo 19:00, vstupné je 100,-

Pořadí kapel:

Zemědělské Družstvo // EDIT: Zemědělské Družstvo ze zdravotních důvodů nevystoupí

Fade To Grey

Punkárna

Jaksi Taksi