Cus...samozrejme,že sa pamatám...ja vas priebežne sledujem,len nebol čas navštíviť vašu show...som dosť vytažený...kto nie je,že?Inak,držím palce a vdaka za pochvalu....ked počuvam vasu hudbu srdce zaplesa..ved som tymto štýlom bol odkojený...výborné!
dizajnvkeli
myslim na vás dnom aj nocú , no teho 2.5. to už nepoojde, je to tam taka zešlost trnavskych kapél a LG. a mosí to skončit o pool noci, tak už to nejde predlžovat.ale! na jesen, ked dožijem, na tuty zavolam. pokoj va vašich srdcách.













