Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fabric Relations soul-blues / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Bemsha Swing 69 ×
  • Red Clay 41 ×
  • The Jody Grind 35 ×
  • Fabric relations - Ramblin Blues 426 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové:

Mikuláš Tichý - zpěv, kytara, foukací harmonika

Martin Forst - altsaxofon

Petr Borovec - klávesy

Jan Timiopulos - baskytara

Marek Jurkovič - bicí

Jsme kapela stylově se pohybující mezi blues, soul, groovy, s jazzovou inspirací a repertoárem autorských věcí i originálně upravených standardů. Ačkoli jsme zejména koncertní kapela, díky stylové pestrosti můžeme zahrát i na svatbě a podobných akcích.

Bio a historie

Fabric Relations je mladá kapela, která vznikla na počátku roku 2011 na troskách kapely Moonflower. Začali jsme stavět blues-soulový repertoár s autorskými písničkami i standardy, postupně jsme ale směřovali ke groovu a inspiraci fusion jazzem, což v létě 2011 vyústilo ve výměnu basisty Karla Javůrka, místo něhož přišel Jan Timiopulos. Kapela dále vystupovala po pražských i jiných klubech. Na jaře 2012 přišla několikaměsíční pauza kvůli zdravotním problémům, ale od června opět začínáme fungovat a organizovat pravidelné koncerty.

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 872
Poslechnuto skladeb
571
Profil registrován
19.6.2012