Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Expedice Apalucha rock-blues / Opava

„Expedice 5.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PODZIMNÍ EXPEDIČNÍ TOUR K NOVÉ DESCE 5

Upraveno:

Drazí posluchačové, 21. 10. 2016 ve 20.00 začíná v ostravském Hudebním Bazaru naše malé tour k nové dlouho očekávané desce "5". Ideální šance, jak nás slyšet i na místech, kde jsme se dlouho neobjevili včetně Prahy či Brna. Sledujte Bandzone, facebook či naše stránky expedice-apalucha.com kudy budeme blues-beatovat. :)) Hlavní křest desky proběhne 5.11 na zámku Hradec nad Moravicí v rámci festivalu Zimní Hradecký Slunovrat. :)) Ukázky z desky naleznete už i na Youtube :). Sem doplníme ukázky v brzké době, včetně textů. :)) Těšíme se!!!


PS: naši novou desku můžete ještě cca 14 dní získat přes Startovac.cz, budeme rádi, využijete-li i tuto cestu. ;))


Staňte se managerem kapely Expedice Apalucha

Staňte se manažeremZdravíme všechny přátelé a příznivce naší hudby. Na této stránce vám nabízíme možnost stát se naším okamžitým managerem a zažít s naší kapelou jedinečnou atmosféru koncertů, cestování a ostatního dění kolem naší hudební prezentace.

Můžete si nás pozvat do oblíbeného klubu, či jiných prostor, přímo ve vašem městě a okolí, nebo na váš oblíbený festival, či jiné akce podobného druhu.

Stačí nás kontaktovat a domluvit termín.

Tím se pro tuto akci stáváte naším managerem, což vám přinese i různé „managerské“ výhody. Samozřejmostí je podíl na zisku z odehraného koncertu, vstup zdarma, naše společnost :), CD atd.

Ostatní informace získáte po dohodnutí termínu akce.

Moc se těšíme na spolupráci s vámi a na váš oblíbený klub.
Expedice Apalucha


Křest 2cd SAHARA

SaharaHURÁ ...  v pátek 3.6. křtíme v areálu U Chovatelů v Opavě Kylešovicích naše nové 2cd SAHARA. Nesmíte chybět. Čéká vás akustické překvápko a několik zajímavých hostů, kteří s námi budou křtít i hrát ;-)