jo svitim si na cestu toe dost dobra pisnička fag nemamm co vytknout oki...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jo svitim si na cestu toe dost dobra pisnička fag nemamm co vytknout oki...
ahojinkyyy kraaasnej text+ dobrej hlas+wpoho hudba= nice piisnicka=O* moc peknyy fakt se mi to liibi...;-)
nic moc kamo, caskem.)
Svítim si na cestu se taky hodí. Dobrý, že sme stačili stáhnout Lyrickej arzenál, kerej tu už není:) Jen tak dál, má to rukopis, mohl bych vás pochcat, ale EXE nechce!:)))
www.bandzone.cz/SpooN čekuj new track
,, Pozdrav.. ,,
thx man... RIP bohemians ))
keep it spinnin..
TT
neni problém muzem to zkusit
Zdar kámo -> track docela dobrej !! ale trénuj na flow -> jinak pohoda!! Měj se
Zdravím maen,
chce to ještě pilovat flow, ale makej, celkem to jde!!!:)
Mier