Cus.. poslechni si moje beaty.. snad se ti budou libit :)
Za nazor bych byl rad :)
http://bandzone.cz/djluck40
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cus.. poslechni si moje beaty.. snad se ti budou libit :)
Za nazor bych byl rad :)
http://bandzone.cz/djluck40
Zdravím.
Pomalu se nám začíná rozjíždět projekt "Eurostructur works" O co půjde?
Půjde o to, že nejen po České republice, ale i po celé Evropě a taktéž i světě se pohybují mladí nadaní umělci, kteří jsou často buďto nedoceňováni, nebo neznámí. A protože tak trochu patřím mezi ně, rozhodl jsem se to změnit.
Připravovaný projekt "Eurostructur works" bude mít cílem především zviditelnit tyto mladé umělce před světem. Bude se jednat o vzájemnou spolupráci, vzájemou reklamu. Tak lze totiž dosáhnout největšího úspěchu. Kdyby ses k nám připojil, nebylo by to nic extra závazného, jediné, o co bychom tě prosili by bylo vkládání názvu "Eurostructur works" do tvý videí apod.... Tím by se získávali fanoušci tohoto projektu, který by cílově sdílel všechny amatérské umělce jak na youtube, tak na sociálních sítích apod...
Chceš, aby o tobě lidé věděli? Připoj se k nám ;) Máš-li zájem, napiš mi na Facebooku - Dave Soldy.
Cuzz,chekuj new tracky,a komentuj..Dikyy..
Líbí se mi tvoje tvorba <3
Zdravim Exe :) Moje EP Styl z Venkova je venku, je ke stažení na mém profilu v novinkách :).. Jestli poslechneš, nech potom koment,jestli se líbí nebo ne ;)
Sleduj také rozhovor s FreePortalem, na který je odkaz také v novinkách ;).. měj se
Čus, pamatujes na ten nas feat ? :D:D... Jakto, ze si s ti mseknul ? Nebo proc se tu nic nedeje ? Ja za chvilku vydam CD :)
joo ten profil je MC H3S
čus :) hele myslim že seš celkem dobrej a máš na to jed dál nevzdávej se :) checkuj můj profiil a nech mi tam taky koment dik :) strašnice & vršovice PEACE :)
Ahoj, líbí se mi Tvůj track jako to má Zmysel je vidět že to chceš někam posunout a myslím že tohle by Tě mohlo zajímat. Chceš získat možnost natočit svůj vlastní track v profi studiu?
Tak doraž 19.6. do Retra na vyhlášení vítězů talentovky od Tictacu, která jede už 3tím rokem.
Kromě premiéry nováčků na scéně se v pátek 19.6. od sedmi večer se v Retru koná hustě maximálně nabušený mejdlo s Orikoulí, H16 a Henrym D. A ještě jednou českou HH legendou, která tam bude oceněná za přínos scéně... Dostaneš tam taky zdarma docela dost nabušenou MP3 kompilaci s 100 nejlepšími tracky a další vypimpeninkami. Příští rok budeš na kompilaci Ty, nebo to klidně můžeš vyhrát!Jo a mrkni na tu videopozvánku, je to docela prdel, co o talentech říká 50 Cent, Snoop Dogg, J.Lo, Nelly, Busta a další.-) http://www.youtube.com/watch?v=…
Vstupný je za 70 v předprodeji a na místě 99,- .To je fér ne? Jo a sory, jestli je pro Tebe tahle zpráva Wopruz... snad to přežiješ .-))) Cues Kačka
Jo neděkuj..x) nedá se někde stáhnout..ten track..? x)