dobry ;-) pekny songy, pekny klucina ;-) jen tak dal :-*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobry ;-) pekny songy, pekny klucina ;-) jen tak dal :-*
Děkuju:-) pekné songy:-)
jo , hele , chlape ... myslim , že vim , jakej ten beat myslíš ... hele , odešel mi předtim harddisk , takže ten beat už nemam :(
Já icq nevedu ... čmárni mejla ...
Čau chlape , máš to super , ale teď jsem v jednom kole , makám na demu tak spolupráci musíme odložit .. Ať se daří ..
Jé díky=) jinak hezké songy=)
Díky ... hele , jsem teďka dost zaprázdněnej ... Ale našel bych si čas ... myslíš na instra , nebo na rap ???
zdarek 2new beaty volně ke stažení a k použití jestli budeš mít o nějaké zájem napiš...zatím se měj a at se ti daří...
máš velkou budoucnost nepraš stim!!!by byla velká škoda a ja bych tě nemohla poslouchat v TV...tešim se na další songy :)