.. dekuju :) .. nápodobně :) .. dobrý tracky :) .. jen tak dál :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
.. dekuju :) .. nápodobně :) .. dobrý tracky :) .. jen tak dál :P
ty si blázen s tim křečkem sem si říkal že to bude tak procítěný ale jen tak dál at se křeček neobrací v hrobě mier s tebou a schekni to u mě brácho
Přidááááááááávám xD A moc moc ráda :)))
Ähoojky.Poslechla jsem všecky tracky,první čeho jsem si všimla je to,že rapuješ upe o pravdě,o věcech který jsme všichni poznali :)) toe moc dobře !Aspon vidim že si toho nevšímám sama,...wíš co x)ale musim zklamaně říct že ten druhej track se mi zdá celkem utahanej a znuděnej,jaaako by se ti tam chtělo spát :D taky když řekneš půlku rýmu už vim co řekneš dál a to neni dobře ...
Ale zase s pravdou ven,tvůj rap se mi líbí ... já ti fandim ! A vim že jednou to daleko dotáhneš,už ted jde v tobě slyšet moooc mooc luxusního rapera s velkám R !
Tvoe Natálka :)))
chlape , sorry , oba už jsou zabraný ...
čauko:D mame rovnake nosy:D mehhe ted to ale este nepojde pretože delame na necom neskor jo..
Supr ..možná bych něco doladila..ale tak to si neber nijak osobně..jedeš dobře..a má to smysl...:)*
Zdraviim te meen cekuj DISS na Tequila MC z Hradiste ,.. a okomentuj jestli chces diiky,jinak tracky mnoo ujdou,trenink a prijdou urco i pecky,jen tak dal
jooo maš to dobre
jéé tak to jsem ráda, líbí se mi to jakože hafo :P