Erektor - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Erektor metal-crossover / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

DELŠÍ PŘESTÁVKA

Takže abychom uvedli věci na pravou míru, museli jsme si dát delší přestávku, která se týká především toho, že nebudeme zatím nikde hrát. Důvody jsou zejména problémy v partnerských vztazích, ale týká se to i zdravotních a finančních potíží, které nám nedovolují dále koncertovat. V samotné kapele problémy nejsou žádné.


NOVÉ SKLADBY NA PLAYLISTU

Takže po delším čase přidáváme na playlist nový živáky, který jsme nahráli 15.10. v Blansku v RC klubu Rachot(a). Jedná se celkem o šest skladeb, zařadili jsme je do playlistu hned nahoru, takže si od nás můžete přehrávat už celkem deset songů. Všechny nově zařazené lze i stahovat.


BÉČKO JEN VE TŘECH

Takže koncert v Béčku je úspěšně za náma, škoda jen, že se nemohla zúčastnit i čtvrtá kapela Inside the mirror, která nám pár dní před vystoupením v Brooklynu vypadla s omluvou, že její dva členové budou satanžel pracovně zaneprázdnění. Přes veškerou snahu se nám již za ně nepovedlo sehnat náhradní bandu, museli jsme to chtíc nechtíc odehrát se třemi skupinami, ale i tak to nemělo chybu, lidí bylo celkem dost, zvuk super, přišli noví fanoušci a prodalo se i nějaký CD, takže z naší strany spokojenost. Kapely Asgard a War bride odvedly též skvělý výkon a společně s Erektorem předvedly, že v Brně to prostě žije a do Brooklynu se chodí na úžasnou muziku.