Eredar - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Eredar heavy / Děčín

„Nové kousky v playlistu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Přestože je Eredar poměrně mladá kapela, prošla velmi dynamickým vývojem. Bylo to dáno tím, že vznikla na základě víceméně náhodného setkávání muzikantů s chutí občas si zahrát. Jak se začal rýsovat repertoár, styl muziky a přístup k fungování kapely, měnila se i sestava. Ta se ustálila a v současnosti ji tvoří: Jirka Šturma - kytara,zpěv, Daník Smik - kytara, zpěv, Lukáš Gabriel - basa, Hevoš - bicí. Eredar v roce 2017 vydal své první album Game Over. Kapela plánuje koncerty pro rok 2018, pokračuje v nové tvorbě a chystá natáčení klipu.