Era Vulgaris - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Era Vulgaris garage-crossover / Mnichovo Hradiště

„...napsal vesmír“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Rap, Jódlování
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapelu založil Tomáš Štědronský , tehdy se však jmenovala Saint Devils. Vznikla v Mnichově Hradišti. Složení se dosti měnilo ,avšak první člen , který se zahnízdil na dlouhou dobu byl Ondřej Chládek (sólo kytara) , poté přišel do kapely Rostislav Janda (bicí). První koncerty byly v roce 2010 v trojčlenné sestavě. Po pár měsících hraní již začalo vadit, že kapela postrádá baskytaristu, a tak se rozrostla o dalšího člena a to o Milana Hojera (basa). V této sestavě se odehrálo celkem dost akcí a vypadalo to, že kapela šlape a všechno pěkně klape. Jenže přišla ponorka a kluci si zahráli poslední koncert, pak  třičtvrtě roku nehráli, nezkoušeli, v podstatě se rozpadli. Po uplynulé době však zjistili, že všem něco chybí, navzájem se kontaktovali a dali se zas dohromady, ale už s novým členem Vaškem Jurou (kytara), který převzal pomyslné kytarové žezlo po Schtědrexovi. Stanovili si cíle a dali jejich počínání konečně řád. V takto nové sestavě s novýmy záměry a cíli chybělo jen změnit název, nyní kapela koncertuje pod jménem Era Vulgaris. Později opustil kapelu Ondřej, začalo se hrát ve čtyřčlenné sestavě a Tomáš se chopil občasného hraní na kytaru.

Složení:

                Tomáš Štědronský  - Zpěv, Kytara

                Rostislav Janda  - Bicí

                Jakub Sodomka - Baskytara

                Václav Jura - Kytara

 Odkazy: 

 

Bio a historie