Emphatic - Úvod | Bandzone.cz

Emphatic metalcore / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Last Days of Sanity
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový Singl 2018 a Drummer Wanted!! :)

(Upraveno: )

Po delší pauze jsme se konečně dostali k nahrávání, zatím vám přinášíme první singl v aktuální sestavě, opět s mužským vokálem, jak se sami posouváme dál jako muzikanti, je to stylově opět trochu jinde, než jste byli zvyklí, nicméně baví nás to jako nikdy dřív a doufáme, že se vám nový singl bude líbit!! 

Takže enjoy, pokud se líbí, neboj se ho stáhnout, je to tu pro vás! :)

 A aby to nebyly jen příjemné zprávy, bohužel nás z časových důvodů musel opustit bubeník, tudíž sháníme náhradu a ačkoliv už máme připravený materiál, s novým bicmenem se věci vždy trochu změní, každý do toho dá svoje kouzlo :) tudíž kompletní album dodáme, jakmile se náhradník najde a věci se ustálí :) (nicméně koncertovat jsme případně schopni, Adam (ex-bicmen) je prostě borec a i tak se nabídl, že když bude mít prostor, zaskočí si s námi ještě zahrát , za tu ochotu i přes jeho vytížení jinde mu patří naše velké díky :))

Kubix

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Krade a.m.a.

Ahoj, touto cestou nabízím výrobu loga Vaší kapely či jiných předmětu a stávám se vaším fanouškem.
Metal forever!!!

Zobrazit všechny názory