Je to super...takový pro mě neznámý...tajemný... x) jen tak dál x)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Je to super...takový pro mě neznámý...tajemný... x) jen tak dál x)
je to gut... pripomina mi to priessnitz
A která byla ta první, před Patty, pověz? Máš zdá se dobrej vkus...
tak v tom prípade som tvoj fan.. gitary a tvoj hlas sa mi strašne moc lúbia.
päty
už mám stiahnuté:-)...gitaru si hráš sám, či kto? fakt sa mi to veľmi lubi..
pat.
jaaaj :-)
tak toto je brutal.. takéto hlasy mám veľmi rada. čo stojí demač? M?
with love pat.
děkujeme za pochvalu.
two men whose love´s music
S tím Controlem mám v podstatě pravdu, na druhou stranu zkus naít někoho, kdo vypadá aspon trochu jak Curtis a má tu jiskru v oku:) Myslím, že nadliskej úkol, navíc když si vezmeš jak moc složitej Curtis byl, celej jeho život, tak v rámci možností ten výkon byl super...pochybuju, že by se našel někdo kdo by to dokázal zahrát úplně geniálně...to bysme asi chtěli trochu moc...myslím, že corbijn to udělal tak jak nejlíp dovedl a mně se to líbí, čekal jsem nto skoro rok a zklamanej jsem nebyl, což jsem byl sám sebou překvapenej, třeba oproti nonstop párty, která mi přišla jako hovadina je Control parádní dílo...no a k tomu songu jsi to myslím řekl sám...já jen můžu dodat, že chápu..tak hodně zdaru a hodně můz:)
To jsem byl já..zapomněl jsem se přihlásit...když jsme u těch předělávej Joy division loni má slova krásně potvrdili killers, kreří ukázkově zprasili Shadowplay-otřesný v jejich podání, jinak bych řekl, že celkem ví co dělaj, ale na JD je každej krátkej...