Emozpěv má skvělé písničky, nejlepší co se u nás dají slyšet!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Emozpěv má skvělé písničky, nejlepší co se u nás dají slyšet!
Malá je z nich největší :-)
Ahoj,je to pěkné..jsi moc šikovný kytarista ,skladatel,zpěvák,textař...takového umělce(ikdyž to není dobrý slovo) nemít ve spřízněných je(byla) chyba..
Čau Ondro, budu se těšit v Jelení.
Ahoj Ondřeji! Spříznění rád opětuji!
zdravíčko.. kdyby něco..tak deska už jéé :) pá
Díky...určitě by sme mohli něco domluvit :-)
Nazdar pane kolego a spolužáku :)