Emile Buisson - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Emile Buisson punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Přikrejt a spát
  • TVmessage_nofight

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

EMILE BUISSON

MIKI – řev, zpěv a kytara jak motorová pila

DEJVID – tluče do bicích, nelítostný řezník

VIKTOR – nabořená basovka a řev

 INŽA – sólová destrukční kytara, s přítlakem bouracího kladiva

MÁRTY – hyperaktivní manažer 

Filmová kapela EMILE BUISSON vznikla pro nový československý film DONT STOP, svoji předlohu má ve stejnojmenné punkrockové skupině ze začátku 80 let minulého století, která se shlédla v kapele Clash, a nikdy se ani trochu neproslavila, stejně jako většina ostatních. Vracíme se do doby, kdy na hradě ještě seděl Gustav a kdy se slovo punk šeptalo se zdviženým obočím, jako když mluvíte o choleře v sousedství.

 

Kolik jim je? Osmnáct, na vojnu tak akorát.

Co chtějí: Změnit svět! Nebo aspoň hrát, řvát a dělat bordel.

Jak se jim to podařilo? To můžete posoudit sami.

 

V kinech od 14.6.2012 uvidíte nový československý film  DONT STOP.

 

Bio a historie

1983. Do komunistického Československa konečně dorazil PUNK naplno. Osmnáctiletý Miki se svým provokativním kamarádem Dejvidem nechtějí zůstat pozadu. Deska London Calling od Clash jim ukáže ten správný směr. Vezmou elektrické kytary, naježí vlasy a přestanou brát ohled na svoje okolí.  NO FUTURE se stane jejich heslem.  Kapela se rychle zformuje a garáž v sousedství se stane jejich zkušebnou a pro Mikiho i dočasným domovem. Po úspěšném startu skupiny, umocněném zdařilým koncertem, přichází procitnutí do reality. Jak se jejich životní postoje vyhraňují, dostávají se do konfrontace se zaběhnutými pravidly a nakonec i sami se sebou. Sen se postupně rozplyne. Kličkování mezi školou, vojenskou službou a každodenní existencí je vysilující.

DonT Stop je příběh o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné co chcete, je prosadit svoje generačního právo na svůj vlastní životní styl.