Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

elka pop-dance music / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 137
Poslechnuto skladeb
398
Profil registrován
2.7.2008

Novinky

Tři staré empétrojky

pravidelní čtenáři ví, že jsem měl kdysi co do činění s hudbou. Má hudební kariéra byla nuceně utnuta mým setkáním s výpočetní technikou někdy po vojně (od té doby si jen tak brnkám doma na kytaru, pokud ji najdu pod vrstvou prachu). 

Nicméně v dobách největší “slávy” jsem se dostal i do profesionálního studia, kde jsem během jednoho dne za pomocí nejmodernější techniky převedl tři své nejlepší kousky na páskové medium. Tehdy jsme byli mladí a neklidní a věřili jsme, že skladba, ke které napsal text Richard Bergmann (tehdejší dvorní skladatel Michala Davida) musí přinejmenším zpřelámat příčky hudebních žebříčků. Mno… Nestalo se tak a čert ví proč  

Po letech jsem našel starou zaprášenou kazetu značky Emgeton a na ní ty tři kousky. Pokusil jsem se to převést do formátu MP3 (napůl úspěšně - je to jen mono) a nyní to předhazuji lvům v aréně.

Otázka za deset bodů zní: “Oč přišla tehdejší česká pop-music?”.

A tady již slíbené skladby:

Dívka ze západu (hudba já/text A. Šubrt)
Chlad (hudba já/text J. Manych)
Můj svět je Liverpool (hudba já/text R. Bergmann)

Ještě poznámka: všechny tři skladby jsem složil, zaranžoval a nahrál na tehdy nepřekonatelném “děle” Roland W30, zapůjčeném od známého.Živě je dohrávaná jen elektrická kytara ve třetí skladbě.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Djane Martty

čauky!no je to škoda,přesně jsem se poslechem dostala do minulé doby,je to fakt pěkný,nechceš zas začít?ty dnešní hvězdy....někdy by člvěk žasl.tak čauky,stáhnu si to,ale je škoda,že to tedy trochu poskakuje.tak čauky a můžeš se kouknout na můj profil,já zas nemohla dřív a ted konečně můžu dělat,co jsem moc chtěla dělat už dávno.
Ahoj Martina

Zobrazit všechny názory »