Eliška Buociková - Úvod | Bandzone.cz

Eliška Buociková pop-folk / Broumov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Schizofrenní vztahy
    Nezařazeno
  • Padaly hvězdy
    Nezařazeno
  • Tajný noci
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Spravedlnost je spravednost tour 2017

(Upraveno: )

Áchich.. #spravedlnostjespravedlnost tour končí! .. Je mi trochu na slzičku, protože to celý byl jeden velkej mejdan, kterej jsem si moc užila!! .) Ještě jednou děkuju klukům z W.A.F., že mě na jejich tradiční jarní dvouměsíční vejlet vzali s sebou  a Vám všem, kdo jste se stavili na některý ze zastávek toho skvělýho růžovýho cirkusu!! .. Velká děkovačka taky "Spravedlnost je spravedlnost" crew aka Adam a Míša (za zvuk a tak za všechno) !! .. Bylo to skvělý!! .)

Fotky dodám!! .) ..je jich hromada! .)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Písničkářská videoliga

Dobrý den,

na Facebooku provozuju novou soutěž videí s názvem "Písničkářská videoliga" www.facebook.com/videoliga , kterou se snažím propagovat koncertní i domácí videa písničkářů. Chci se zeptat, zda byste souhlasila se zařazením Vašeho videa, které máte na youtube do soutěže? Mohla by to být pro Vás forma bezplatné reklamy. Soutěž se nedávno rozběhla a zatím nemá špatnou sledovanost. V případě zájmu, prosím, kontaktujte na fb.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Martin

Zobrazit všechny názory