Eliška Buociková - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Eliška Buociková pop-folk / Broumov

„Stahuj Schizofrenní vztahy tady a teď! .) <3..“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Eliška Buociková pochází z malého východočeského města Broumov, kde ve svých patnácti letech založila holčičí kapelu Where’s the food?!. Ta sice poměrně dlouhou dobu hrála, ale nikam se neposouvala a nevyvíjela se. Z toho důvodu se Eliška rozhodla ze skupiny odejít.

V roce 2014 odehrála několik koncertů v rámci projektu The Loons, který založila s kytaristou kapely Toad in the Stone Michalem. Vzhledem k rozdílným názorům a k rozdílným cílům obou členů se však The Loons po několika měsících rozpadli. V té době se Eliška rozhodla, že začne fungovat jako sólová zpěvačka.

V roce 2015 se zúčastnila soutěže Superstar, kde se dostala do TOP 30 a v provizorním studiu svého kamaráda natočila písničku Padaly hvězdy a Tajný noci, ke které vznikl i videoklip. V současné době koncertuje se svým kytaristou Martinem a tvoří nové písničky na připravované EP.