11:50 - Úvod | Bandzone.cz

11:50 rock / Kraslice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mix z telefonu :)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Rok 2023

Rok 2023 nám určitě přinese hodně hudebních setkání - kde se můžeme setkat je uvedeno ve složce "Koncerty".. Přijďte se podívat-poslechnout-pobavit..

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

pvc

Za mě bezkonkurenční překvapení kraslického jarmarku 2022 - neuvěřitelný "drajv" a skvělé hudební i pěvecké výkony! Super playlist. Do teď jsem vás neznal - byli jste vynikající!

11:50

Díky za pochvalu, Marchelo..!! A doufáme, že Tě zase brzy uvidíme pod podiem.. Stran nahrávek - do studia se určitě nechystáme - ale máme v plánu udělat nějaký slušnější video-záznam z koncertu..

Marchelo

11:50 Super sound, super zpěv a vynikající playlist prostě pro mne pŕíjemný překvapení dne jen by to chtělo sem hodit víc nahrávek ať lidi ví nač se maj těšit protože vy se rozhodně nemáte zač stydět.

Zobrazit všechny názory