http://www.vivo.sk/user/jezkech/albums
tu mozete vidiet tie pokusy...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
http://www.vivo.sk/user/jezkech/albums
tu mozete vidiet tie pokusy...
aoj, tak fotiek je cca 600 MB, čo ma teší, že nie sú až také hrozné, čiže sa niektoré dajú publikovať( hlavne tie, na ktorých nie je vladimír iljič marcin:).......ale ina vec, spravil som taky malilinky vyber, ma ho na maili ten, čo to domáce nosí na koncerty:) tak nech to uploadne na stránku...inač bol som ešte do štvrtej v stepse, idem dospávať. čus
Seruste,
myslím, že včera to bol zase opäť super vydarený koncertík, už keď som aj ja dobre zaspieval :)))))
Škoda, že sme nevyhrali, nabudúúceeeee :))
Karky :)
helloo helooo,
diky moc, aj vam to slapalo, snad sa este stretneme na jednom podiu,
keep on rockin'!
have a nice day.)
vladimiiiire :D dakujeme, a mame otazku ako si sa vcera dopravil domov? :D:D po svojich? :D
jaaj no jasne, ved hej kazdy si moze dat aky nazor uzna za vhodne:)ja to berem.uplne s kludom:)
cawko dik, ake sracky?:)
dobree to bolo páni....moja opica pozdravuje......
a inak ranní ptáče dál doskáče,,,,,spachtosi.....:))
a dobre ranko.....prislo mi cno...:))) ale uz je to ok....vyborne fcera....spokojnost.....ale chybicky boli....hlavne moje...vladdo