Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

eFeM pop-folk / Praha

„Premiera klipu eFeM - Co proti mně máš“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zmatená generace 2 342 ×
  • Kolem nás 197 ×
  • Sbírka 141 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Autorská dvojice Filip Sázavský a Martin Chobot vydává svůj debutový singl Zmatená generace. Ač to na první poslech nemusí znít, hudba eFeM vychází z folku a klasické písničkářské tvorby. Veškerá práce je původní a přenáší osobní příběhy a emoce. „Zmatená generace vyjadřuje náš aktuální stav rozpoložení, kdy se občas vlivem přemíry možností cítíme zmateni až ztraceni,“ popisují nový singl autoři.

 

Filip Sázavský (24) a Martin Chobot (25) jsou kamarády již od dětství. Přestože se znají dlouho a oba dva žijí v Praze, vydat se na společnou muzikantskou dráhu jim trvalo poměrně dlouho. Tak měl alespoň kytarista Martin Chobot možnost nabrat cenné zkušenosti a vydobýt si solidní zázemí v kapele. V mezičase ale na studujícího Filipa nezapomněl a společně skládali hudbu, z níž se vyklubal základ pro budoucí nahrávky. Po více než roce intenzivní práce, na kterou dohlížel Filipův otec Vít Sázavský, známý hudebník a člen legendární skupiny Nerez, a Jan Steinsdörfer, skladatel, producent a klávesista a Martinův spoluhráč z kapely Ewy Farné, vytvořili eFeM dostatek materiálu, aby mohli ve studiu začít nahrávat své debutové album. To by mělo odrážet všechny pocity blízké dnešní mladé generaci a zkušenosti, které dvojice během života nabrala. Pro co nejlepší vyjádření se tedy duo rozhodlo texty psát v češtině a hudbu komponovat na základě jim nejbližích hudebních stylů - popu, rocku a folku.

Bio a historie

Bandzone.cz Tip týdne

07. července 2014
Kvalitního popu vzniká u nás fakt málo a proto jsem vždycky rád, když se objeví něco smysluplného na poslouchatelné a hlavně vysílatelné technické úrovni. Navíc s textem, u kterého je patrné, že si ho autor fakt prožil a že to není jen vypocená rýmovačka. Beat má šťávu a dobře koresponduje se "zmatenou" generací.. interpretace textu zní upřímně a opravdově. Kluci se nepokoušejí o obvyklé maximální napodobení svých oblíbenců ze světa, ale už od prvního singlu jasně razí svojí vlastní cestu a své vlastní sdělení. Přeju jim hodně nových fans, který je nakopnou do další práce a nemůžu se dočkat dalšího singlu. Až tím potvrdí konzistentní kvalitu a důslednost v každém detailu... a to je často ta největší challenge.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 44

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
6 044
Poslechnuto skladeb
2 680
Profil registrován
10.6.2014