Ecetera - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ecetera symphonic-black / Olomouc

„Odpočívá v pokoji, amen“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

Finále

Tak jsme s Hanzem přemýšleli, co bude dál, a došli jsme k názoru, že asi už bude lepší nechat Eceteru důstojně odpočívat. Nikdy neříkej nikdy, třeba se ještě někdy slezeme a třeba si jen tak něco zahrajeme, ale na nějaké vystoupení, či novou tvorbu už to nevypadá. Každopádně chtěli bychom vám všem poděkovat za vaši podporu, slova chvály i kritiky a hlavně důvěru v nás. Díky vám jsme mohli uskutečnit bombastické koncerty, supr afterpárty, a nebýt vás, tak bysme to nedokázali, a samozřejmě nebýt kolegů z kapely, tak by nic z toho taky nebylo :) Léta času, pilování, nasrání, extáze, srandy a ,,vajna,,! :D
Upřímně mi ty časy chybí :) Ale je to tak určitě lepší, každý se rozprchl do různých kapel, koutů světa atd. a každý je jinde :)


Takže Ecetero, děkujeme a odpočívej v pokoji.

Verónique Ran


...Everything Ends...

Upraveno:

Tak, nastalo to, co jsme si všichni dlouho mysleli, že nastane. Ecetera pozastavuje činost na dobu neurčitou. Včera (v sobotu 13. 10. 2012) jsme se byli všichni na pívě a řešili jsme  budoucnosti naší kapely. Dopadlo to takto...

Bubeníka sice máme, ten ale na nás nemá čas kvůli zaměstnání a své nářezové kapelce FIM. Nevadí. Chápeme to. S prací to teď máme na hovno všichni. Nicméně, Marcuse už nebudeme uhánět. Přejeme hodně štěstí brachu! Ať se ti daří! :-)

Co s Eceterou? To byla otázka večera... Mirek řekl, že by ho chtěla v Brně jedna  death/corová sebranka mezi sebe. Nevěděl jestli má jít, či jak to pak s Eceterou udělat. Já osobně mu doporučil, ať do toho jde. Ecetera je na mrtvém bodě, konkrétně už více jak rok a s ní by teď akorát ztrácel čas. Navíc nyní v Brně bydlí a studuje, takže dojíždění za Ecetereou by bylo finančně neefektivní. Takže od nás baskytarista Mr. Knstr odešel. Rozešli jsme se ve velmi dobrém a určitě spolu v budouocnu ještě zažijeme dost pekelnejch akcí. Nabídl se, že kdybychom nesehnali náhradu, stačí se ozvat a on rád zaskočí. Super. :-) Přejeme ti Miro hodně úspěchů s novou kapelou!! Ať se daří!!! :-) Třeba se někdy potkáme na společném pódiu!!! \m/

Zůstali jsme tři... SIlná trojka... Naši silnou trojku kdysi drželi Verónique Ran, Rosetta & Hanz Shtez. Dnes je to takto; Verónique Ran, Hanz Shtez & Thomas Rich. 

Nekončíme. Jen si dáváme pauzu na nabrání nových sil, členů a zkušeností... Trošku delší pauzu... Ecetera byla ve větších sračkách a ze dne na den se to změnilo, a za první rok koncertování jsme odehráli 13 parádních koncertů. Děkujeme všem za podoru, jak na koncertech, tak i tady na BZ či FB!

Každopádně, místo basáka a bubeníka je nyní volné, takže kdybyste někdo měli zájem... :-) Nebojte se ozvat!

Basák musí být pohledný, mladý, musí vědět co má s basou dělat a hlavně to musí umět pořádně rozjet ať už na pódiu, zkušebně či na koncertě Justina Biebra. Pokud jsi začátečník, klidně se ozvi... Co neumíš se naučíš, hlavně když bude v pohodě člověk! :-)

Na postu bubeníka už s jedním člověkem jednáme. Už s námi měl tu čest hrát a všichni jsme si parádně sedli. Takže pokud do toho nakonec půjde, čeká nás spouta práce, ale výsledek za to bude stát! 

Asi o nás dlouho neuslyšíte, ale nebojte, někde jsme a věřte tomu, že někde tvrdě dřem, aby jste nás mohli zase vidět na pódiu, jak v nové sestavě, tak s novou tvorbou! Byly to fajn čtyři roky (aktivní jeden), jak s fanouškama co nás podporovali, tak i slidmy co do Ecetery přišli a pak zase odešli... I my jednou z Ecetery odejdem, ale dnes to nebude. O Eceteře ještě uslyšíte! 

!!!STAY DARK!!!

Zdraví Hanz Shtez, Verónique Ran & Thomas Rich

.:ECETERA:.


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20