Easy Line - Úvod | Bandzone.cz

Easy Line rock-hard rock / Hodonín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hush 2018
  Nezařazeno
 • Vertigo 2018
  Nezařazeno
 • Highway to hell ... 2018
  Nezařazeno
 • Enjoy the silence 2018
  Nezařazeno
 • Nas nedogonat 2018
  Nezařazeno
 • Radioactive 2018
  Nezařazeno
 • Born to be wild 2018
  Nezařazeno
 • The pretender
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

"Probuzení" po Covidu

Rocku zdar a rockerům a rockerkám zvlášť! (rozuměj všem našim nejmilejším, milým a roztomilým, věrným i nevěrným – zkrátka všem našim příznivcům )

Po určité odmlce, způsobené doposud nejzáhadnějším virem v dějinách lidstva, se Vám hlásíme v plném – novém a nejnovějším – obsazení a nasazení!

„Chřipečka“ se zdá se umoudřila a my již netrpělivě čekáme, kdy Vám budeme moci předvést, že ani v dlouhém a úmorném období nuceného klidu jsme nezaháleli a poctivě jsme makali, a to nejen na tom, abychom to vše nezapomněli, ale především na nových peckách, kterými Vás doufejme již brzy budeme smět pobavit a potěšit! Konkrétní tituly ještě ponechám zahaleny rouškou tajemství, ale alespoň napovím, že jde jak o songy z českých a slovenských luhů a hájů, tak i o světové „trháky“!  Možná, že je skalní budou moci identifikovat v seznamu skladeb, který již brzy přidáme! 

Jak jsme také naznačili již v samotném úvodu, kapela doznala změn i co se personálního obsazení týče!

Po letech krásné a plodné spolupráce nás po vzájemné dohodě (a se slzičkou v oku! ) opustil nás výborný přítel, kamarád a neméně výborný „bicmen“ a srdcař Radim Huf, následkem čehož ke klanu Blahových, ve složení Milan (sólová kytara, doprovodná kytara a zpěv), Tomáš (Milanův bratr, doprovodná kytara, sólová kytara + občasný, nenadálý výkřik ) a v neposlední řadě nekompromisně basující krasavice Lenka (Milanova choť), před který pravidelně předstupuje Jara „oktavián“ Turek, přibyl v loňském roce neméně nekompromisní „bicmen“ Petr Mucha! Nezapomínáme ani na Víťu Nováka, výborného „basmana“, který je v případě Lenčiny indispozice téměř vždy připraven „zaskočit“.

V tomto složení a s neutuchající chutí předvést Vám vše, co v nás dřímá a je, se na Vás i letos moc těšíme a v sekci koncerty si již nyní můžete prohlédnout některá pevná data, kdy to naplno rozpálíme! Ahoj a koncertům a dobré zábavě zdar!!!

Easy Line

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

křeňova máma

super kapela , super lidi ❤️ posílam pozdrav ze slovenska

Bez profilu

lorde123

Rock & roll is the most iconic music genre of all time. It’s raw and visceral, and it evokes a visceral response from fans. It’s impossible to resist the fun, excitement and danger that comes with being in a crowd of people who are all screaming at the top of their lungs.
https://nytwordle.io

Bez profilu

Marmeláda

Na váš koncert v Lužicích, jsem se dostal čirou náhodou.
Bylo to skvělé !!!
Jen tak dál.

Zobrazit všechny názory