Úžasný!!! Kdy pojedete do Prahy? :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Úžasný!!! Kdy pojedete do Prahy? :D
Fotky z Rockového Chrlení (doplněno) http://www.photomusic.cz/report/1003…
Zdravíme! Kdyby náhodou někdo přehléd odkaz na FB, zde je zmínka o Eagleheart na Masters:
http://www.volumemax.net/index.php…
A ještě zde:
http://www.volumemax.net/index.php…
Hezké čtení!
super na Mástru to bylo užasné, dobře vám to znělo!!!
POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI!
www.lineofsight.cz www.lineofsight.cz www.lineofsight.cz
!!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!! !!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!! !!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!!
Na uvolněné místo hlavního zpěváka v naší trash metalové kapele hledáme novou posilu. Nedejte se zmýlit žánrem, hledáme melodický, příjemný hlas, který dokáže občas "zabrat", takže vítáni jsou i heavy metaloví a hard rockoví vyznavači. Pokud si myslíte, že je to šance právě pro vás, neváhejte a dejte o sobě vědět na tel.
777 138 383 nebo 724 185 254.
Podrobnosti na kapelních stránkách.
Připravujeme festival plný energie Full Of Energy 2013.
Nominujte své oblíbené kapely na našem portále o metalu:
http://www.metalsvet.cz/foe/
Vaše recenze je na úvodní stránce rock.cz/sk.
Mějte se.
CM
Zdravím
Svou recenzi najdete zde:
http://www.criticmusic.cz/news…
( ... vše obaleno do parádního zvukového obalu, nesoucí nálepku studia“Grapow“... )
Zdar, kdo má chuť si přečíst report ze sobotního Faválu, má možnost zde: http://www.metalmitas.estranky.cz…
Fotoreport ze soboty na xichty.cz http://xichty.cz/report/power-metal…