Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dwein Dybli metalcore-hardcore / Přeštice

„nemaj čas“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Scream, Growl
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Members 

George - quitar EnGlSystem

Han'z - bass  SWRsystem

Andrew - drums SoNORsysTem

Míra - vocals

FACEBOOK DWEIN DYBLI

 

Bio a historie

DWEIN DYBLI

DweinDybli se narodil okolo roku 2006 a za jeho vznikem stojí vynález sedmistrunné elektrické kytary(bezpochyby) !!! Prvopočátky kapely tvoří Hanz,George a Andrew ,kteří začínají bádat ostřejší a rytmické vjemy z okolního světa ! Poslechem alba Nothing od Meshuggah začla kapela měnit styl i rytmus,dynamiku a razanci. Po půl roce do kapely přichází po vzájemném jammingu a zájmu k tvrdším škatulkám a vícestrunným nástrojů LiboSss Veliký! Kapela tvoří s dvěmi sedmi strunnými kytarami a je to naprostý převrat v dosavaní tvorbě !Půl roku ještě  hledáme zpěváka a narazíme na KoFffiho,který jako poslední článek zapadl do složení našeho HardcoRe Gangsta Systému !!!!!!!