2Funky:Děkujeme. Dík patří všem těm, kteří navšťěvují tyto stránky
jkl
co bude s těma textama???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
co bude s těma textama???
2Funky:Děkujeme. Dík patří všem těm, kteří navšťěvují tyto stránky
A je to tady....kapela Dušan vystoupí 23.6.2007 v profláklém břeclavském podniku Piksla. Učinkování v tomto klubu je pro nás srdeční záležitostí, takže se máte na co těšit. Budeme dělat společnost kapelám Final Fiction a Na všechny 4. Takže neváhat a jít ukázat jak poguje Dušan!!!! \\nn// \\nn//
Pěkně se držíte na špici bandzone hitparády!:-) Jen tak dál!;-)
Zajímali by mě vaše texty
Beru jenom dvojté pivo :-D :-D
čeče tak to je naprosto famózní historie.. kurva máš u mě dvojitého ruma :D:D božíííííí
krutý ten dušan. dycky mi lezlo hlavou proč se menujete dušan a už je mi to jasný
\\nn// \\nn// \\nn// \\nn// :-)))!!!
cau, nechcete si nekdy zahrat v piksle? jestli jo, napiste na kafepiksla@seznam.cz dik, vasek