Moc pěkný koncert klucííí, i když si myslím, že umíte hrát mnohem líp!Ale fanoušci z vás byli ve varu!!!A Peťa (Pedro) LIVE nemá konkurenci!!!!
Pedro
ouuuuuuuu děkuju romi :D už se červenám :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ouuuuuuuu děkuju romi :D už se červenám :P
Moc pěkný koncert klucííí, i když si myslím, že umíte hrát mnohem líp!Ale fanoušci z vás byli ve varu!!!A Peťa (Pedro) LIVE nemá konkurenci!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=UGUvX…
trošku starší věc ...enjoy... \\nn// WHAT?! \\nn//
pěkněéééé :D
Přesně jak říkáš granko.. moc moc všem děkujem byli ste naprosto skvělí.. bez vás bysme nebyli nic.. dík moc všem
Obrovský dík všem fanouškům, kteří se postarali o parádní atmosféru!! Jednoznačně CHAINSAW!! WHAAAAAT??:-D
Pro nezvěstného Granka!!! Hej vole dneska v 7 ve tvrdých a vezmi náhradní kabel na kytaru ;)..
Eywne už si doma?...bych se stavil pro tu přepravku, co ??? :D
Prosím návštěvníky bandzone, aby si své soukromé záležitosti nechali na doma. Děkuji za pochopení
Ale jelikož jsi ten nejšikovnější basák na světě a jsi ještě ke všemu můj, tak ti radost udělám:-)