tož a kolik bude vlezné do tej pixle
sleepwalker
to si děláš piču vole. a zrovna v pátek moc nemožu ale snad to vyjde a pudu.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to si děláš piču vole. a zrovna v pátek moc nemožu ale snad to vyjde a pudu.
Pecane....to chce klid a aktitmel.....ale hlavně lež...čaj,léky,teplo a týden bez fetu vydržíš ne????
Hej chlapi mám dost zlé zprávy.. ležím doma s horečkama a krk mám v piči.. budu rád když odzpívám tu pixlu ale tak max 6-7 songů.. víc nedám.. a tu vodu fakt nevím.. je mi to líto.. ještě se ozvu co a jak.. du ležet.. hola hou.. Pedro
tož a kolik bude vlezné do tej pixle
punkcochy zdravi dusana... tak v patek to poradne roztocime, coooo?? :) ¨jinak supli sme si vas mezi spriznene... so peace punk and get drunk
Kluci ... mám AXU!!!
Dušani jedou..... koncertu jak Redhoti
Já se neválel ožralý na baru... jen jsem silněji prožíval vlny Drum´n´Bass !!! :D
Tibore, měl by sis dat pauzu....játra nejsou z oceli
R.U.M.E musime zopakovat sobotu. Protoze me dokonale naplnuje pohled na ozraleho R.U.M.A ktery se vali na baru v blocku.