geniální koncert geniální pogo geniální tma...prostě DUŠAN PATRON!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
geniální koncert geniální pogo geniální tma...prostě DUŠAN PATRON!!!
Gratuluju kabele že se vzchopila a dokázala vytvořit nevázanou zábavu kterou si užívali všechny strany :D díky vám mužové :D
Včerejší koncert uplně nejvíc bááájo..jen tak dál kluci..:-)a jinak je mi zaky zleee...:-D
Dekuju vsem peoplum
kurva me je blbe
Naprosto luxusní koncert :) ta tma byla vážně efektní..:D ale příště víc a víc písniček..po takové době co sme vás neslyšeli to chtělo nějaký mega koncert ;D
Overhype:Pánové my děkujem....něco sme chtěli.........a to sme i dostali.......
I Wonder, I Wonder, I Wonder what it's like to be a clone
Doin' nothin, nothin' on my own.....Thanks guys
\\nn// \\nn//
říkal někdo "pěsti ve tmě"????
Chlapi vám patří taky velký díky!! Byl to naprosto super koncert, břeclav mě neskutečně překvapila, lidi byli naprosto rulezzzz....:) Snad se co nejdřív zase někde shledáme;) Ať to hraje!!! Čuzzzz
Stylova tma :D A potom jiiiizdaaa ^^ DUSAN \m/