http://www.youtube.com/watch?v=RpVczvXF…
Ano Petře, jsi to ty!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
http://www.youtube.com/watch?v=RpVczvXF…
Ano Petře, jsi to ty!!!
cože co?:D
To prostřední :D:D:D (pampadadá)
...
ne...ani jedno ani druhé...jen sme se chtěli zase od srdce zasmát....a my se rádi smějem sami sobě.....toť vše....vyšší princip a smysl bych v tom nehledal :D:D:D
tak co teda...platí to první nebo to druhé???
jo budeme emo...u těhotné budeme brečet a na zbytek se bezmyšlenkovitě kývat do rytmu...:-D to byste chceli?
!!!keep HARD (very hard) ROCKIN!!!
http://www.stream.cz/video/58381…
Chcete být taky "EMO"? ...tady máte návod :D:D:D ... enjoy :-!
tak 12 plech a AMUND(sen)
DUŠÁÁÁÁNZ !! to bola BrutusNiGGa kalba, škoda že sem pak musel jet do kabely a nemoh pogovat na plny obratky :-D tady jedinej obrazečik ode mňa co sem stih...ten se bude brzo dražit za milijoný ;o)
http://img374.imageshack.us/my.php…
Kdo by nás fotil, když máme tak genitálně pogující fans!!!
Pck Yeaaaaaaaaah.......díky všem
Heeeeej a prosím všechny možné fotky kdo máte tak budeme rádi když je nějakým možným způsobem shromáždíte a dáte nám vědět :) at je můžeme potom hodit třeba sem a tak :) dííík