příspěvek..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
příspěvek..
si taky říkám ale nemožu psat 3 příspěvky po sobě
No tady to taky opravdu žije...
http://www.stream.cz/video/60277… šecko najlepší dobrý dech :-D
ale tam to bylo hard core :-D celých 5 nás na vás pogovalo :-D...jestli to teda bylo s tyma onsetama
Kurva hrozně daleko, tuším nejdál do pavlovic :D:D
Nikdo necekal, ze to takova banda sracek (vlastne peti kokotu) dotahne tak daleko... tak gratec k svatku panove... :D
Vše nejlepší ke svátku<3< ///
Pecan je Kazikoncert a podporovač MáloLajnů!!!
Ano pánové, je to opravdu tak.. stárneme a naše kabele sraček nás táhnou ke dnu!! taky mi chybí ty staré časy=začátky:D a nakonec jedna písen: Ubývá míst kam chodili sme na gyros.. Eywen si na to vzpomíná, jak kdysi býval kurva smradlavá, smradlavá smradlaváááá.. SMRADLAVÁ SMRADLAVÁÁÁ. a tak dál :D takže všechno nejlepší sami sobě !!