Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Duobetic Homunkulus progressive-death / Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

„CD hotovo=lisujem ! 22.2 bude vyvrhnuto!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

hybernace + občasné vyvětvení

Zdravíme všechny,

Walis je pořád v čínském kolchozu a nezdá se ,že by se mu zdachtělo zpět. tudíž jsme odehráli dva koncerty v zimě a opět pokračujeme v hybernaci. co je dobré ,že zima potvrdila že stále máme mnoho společného a že Duobetic po návratu Walisa opět ožije.

zde je krátký report z Hradce!

https://www.youtube.com/watch?v=tRIYOJvtnoA&t=232s

Ivane díky!


TuneCore, aneb virtuální exitstenze..

Zdar borkyně a borci z města na B a dalších přilehlých končin..

Tak mi přišél majl, kde mě portál TuneCore žádá o další love na propagaci kapely naší nejskvělejší... Bohužel prozatím veškěré naše snažení vydalo nakolik tomu, že se podařílo tokilo toto album původní, staré, první eunuchovské, propáglovati po celé dva roky ma imperialistickém intrafernetu a nadále také šířít naše nekonvenční názory albumu sekundárního, kterému uplyne doba použitelnosti letošním pozdimkem.
 Pokud to někdo libý chce očíhnout a zahrát si něco z našeho playeru, může zde: 

Jsem sám zvědav, jak to pofičí...


A jinak, jak jsme již naznačili a jelikož jsem v té správné náladě, musím všem obdivovatelům sdělit, že to, co bylo vyhlášeno, je pravdou krutou, seč nevyhnutelnou, a to, že se pápě Walisovo vydává se na dlouhodobě neurčitý, prozatím dvouletý, pobyt v zemi nekonečných, ba přímo neočekávatelných možností, vyskytující se na opačné straně naší ne modré, ale šedě zakabocené planety. Avšak není zač zoufat, rýsuje se obměna v ansámblu DH, aneb oživení zmrtvýchvstalých spolusoustružníků a CNC obráběčů materiálů tvrdších než ta nejméně rezavějící ocel... Nechte se překvapit, co se dále vyvine.. na to jsme ostatně sami zvědavi!!!

Napsal Walis v momentálním výlevu švestkového opojení. 再见!1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20