Duobetic Homunkulus - Úvod | Bandzone.cz

Duobetic Homunkulus progressive-death / Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

29. května 2006
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ozoby z nové desky
  Nezařazeno
 • Nýtování
  Nezařazeno
 • Dr.Norden
  Nezařazeno
 • Svěrná spojení
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kostlivci ze skrini, vylezte ven!!!

Pokoutni pavouci v dilne si pod nanosem pilin z predchozi sichty zacali septat, ze prej se neco rysuje v tom roky zamcenym kanclu, kde se schazeli ti nejvetsi machri kolostrojniho umeni.... Rezave ingoty se pomalu dostavaji na pokojove teploty a kulove klouby zacinaji vysychat a pritahovat roztrousene kapky kolomazi. Nejakym zahadnym zpusobem se na okolnich nastenkach zacaly objevovat v minulosti navstevnikum kolostrojnich mitingu dobre zname pohyblive obrazy. Trocha tech nahledu je tady:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLHEiVxI_UcM1p2oRzhptasIqS5nfQ8WFr

A pry se tam jednou zjevi Dr. Norden sam!!!

Kdosi taky dal do placu, ze tihle dva kumpani vyuzili globalni svetove krize a potajmu splodili obrobek kombinovany s temi nejvytribenejsimi slitinami Ceske a Moravske kotelniny, zvane Jina Hudba:

https://dysphoricam.bandcamp.com/album/jin-hudba-czech-experimental-and-progressive-compilation

No nic, tot zatim vse, sichta vola....

Walis

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory