Double Bubble - O kapele | Bandzone.cz

Double Bubble rock-jazz / Pardubice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Morning Tricks
  Nezařazeno
 • Jim Abraham
  Nezařazeno
 • U&Me
  Nezařazeno
 • Shake
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

DOUBLE BUBBLE

Kapela Double Bubble vznikla v roce 2003, kdy se sešli členové dvou zaniklých skupin Bubble Jet a Double Deckers – frontman, zpěvák a kytarista Petr Bína a baskytarista Ondřej Stieber. Coby tříčlenná formace natočila skupina troj písňové demo a v poměrně krátké době začala čile koncertovat. Stylově se Double Bubble vyprofilovali jako rock obohacený o prvky jazzu, soulu a funky.

V první polovině roku 2006 skupina natáčí pod vedením zkušeného producenta Dušana Vozáryho své debutové album Most Wonky, na kterém je zvuk tria obohacen o další nástroje (housle, saxofon, perkuse a klávesy).

O rostoucí popularitě Double Bubble svědčí jejich hojné koncertování. Za dobu své existence se objevili na mnoha tuzemských akcích klubového i festivalového charakteru (Sázava fest, Benátská noc, Jazz Fest v Uherském Hradišti) a podívali se i do zahraničí (italské Rosignano, Německo – klub Tonne, Neustadt Fest).

V současné době se sestava skupiny ustálila na třech lidech: Petr Bína – hudba, kytara, zpěv, Petr Mori – bicí, Marek Abrahám – baskytara.

Alternativní pohled na věc: myspace.com/doublebubbleband

Internetové stránky DOUBLE BUBBLE: www.doublebubble.cz

db mail: kapela@doublebubble.cz

Booking: 
Marta Jandová
-manažer
tel. 777 693 283
marta.lala@centrum.cz

Bio a historie

demo: 2005

album: most wonky 2006