Dorota Ideas - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dorota Ideas acoustic-folk / Banská Bystrica

„NOVÁ WEBOVKA: http://dorotaideas-com.webnode.sk/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 33

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
8 228
Poslechnuto skladeb
5 960
Profil registrován
17.10.2012

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Dorota Ideas,

        mladá pesničkárka a hudobníčka z mesta pod Urpínom. Po úspechu na súťaži Bystrické tóny 2013, kde získala špeciálnu cenu za Uveriteľnosť, sa nedávno zúčastnila pražskej súťaže Folky Tonk 2017, kde sa spomedzi 12 kapiel umiestnila ako jediná Slovenka v celej súťaži na 2. MIESTE. Autorskej tvorbe sa venuje už 10 rokov. Má za sebou lokálne koncerty v meste Banská Bystrica, ale i koncerty v Nitre, Bratislave a teda aj v Prahe. Na svojich prvých štúdiových skladbách spolupracovala s kapelou Schody, konkrétne to boli sklady Črepy a Kamene. Prvý videoklip uzrel svetlo sveta v máji roku 2015.