Ahoj, do playlistu na našem profilu jsme zařadili nově natočený singl. Zveme vás tedy na nedělní mši do "Kostela hříchu". Stavte se a případně nechte vzkaz, jak se Ti líbí. :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, do playlistu na našem profilu jsme zařadili nově natočený singl. Zveme vás tedy na nedělní mši do "Kostela hříchu". Stavte se a případně nechte vzkaz, jak se Ti líbí. :-)
mailik je --- volman@volny.cz / vzkaz pro Salomone82
hoj,nejaky mejl na Vas?diky....na muj profil to hodte cheers....
děkujeme Tomíku ....ich auch....
mi asi nefunguje klávesnice a vypadávaj mi písmenkaa neee ty pražáku z Praheeeee !!!
Vidím Kořaličko, že tě to tak rozrušilo,že používáš běloruský slovesa. U toho 73 letého fanouška jsem nepochopil, jestli je na té fotce vpravo nebo vlevo.
koukám, že nám něhla pěkná fanynka
velmi pěkný kousek
TAK SE PŘIDEJ !!! Tak sem si vás přidal, hehe. A i bez zelené. Jste klasa, borci, potlesk !!!!
Ciao ikony (-: zde termíny pro nahrávání: 30.10.-01.11. a nébooo 13.11.-15.11. (vždy pátek až neděle)
Tak nám dejte vědět. Díky a s pozdravem za Utopia Records - Nikita Boy