Tak CD už je venku ,,DNS-Den Náhodné Spolupráce,,
Vše jednou končí a tak končí i naše práce na albu ,,DNS - Den Náhodné spolupráce,, dali jsme do toho všechno co jsme měli a co jsme uměli,trvalo to dlouho,už jsme ani nevěřili že se to povede,ale nakonec je CD venku,tak snad se bude líbit a
bude k poslechu.
Děkujeme Všem,kteří nás podporovali a těm kteří nás podrželi v težkých chvílích !!!
Un piacevole ascolto




