Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

DneskaNe rock-punk / Kroměříž

„Vydali jsme nové album a nový sexy videoklip!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Nějaké stránky:


Staré videa: http://www.youtube.com/user/Fir3BrandsTV

náš nový kanál: https://www.youtube.com/c/Dneskane

Bio a historie

Jsme mladá kapela DneskaNe z Kroměříže. Vznik datujeme na 11. 11. 2011.

V roce 2015 jsme vydali své první studiové nahrávky a náš první klip k písni Ewička, který má již téměř 11 000 zhlédnutí. 

Za dobu svého působení jsme odehráli cca 100 koncertů po Moravě, ale také jsme zavítali do Prahy v rámci koncertů, nebo hudebních soutěží. Mezi významné koncerty řadíme například Kroměřížský Majáles, Majáles Uherský Brod, Dékáčko Fest Kroměříž, Pivní Slavnosti v Roštíně nebo Pivní slavnosti Pod Komínem v Záhlinicích a také Vybarvený běh v Kroměříži.

V roce 2015 jsme vyhráli soutěž s názvem „Battle kapel“ v Uherském Brodě. Dále jsme vyhráli soutěž o předkapelu na koncertě Rybiček 48 v Litovli v r. 2014 a soutěž o předkapelu na koncertě Pekaře v Pardubicích v r. 2018. Několikrát jsme také předskakovali v rámci vystoupení kapely Reflexy.

V rámci médií jsme v dubnu 2017 zavítali do rádia Kiss Publikum a také Rádia Kroměříž v rámci vydání singlu který se jmenuje „Zastav čas“ a je vytvořen ve spolupráci se slovenským studiem Randal Group Production.

V březnu 2017 jsme vydali album Bylo na čase a 19.12.2017 jsme vydali videoklip k písni Úsměv, který nám točil Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection a má jíž 5 000 zhlédnutí.