Zdarec nem mrknin a profil;) a dej koment... a kdyby se ti libila nše tvroba napiš;) mužem se na něčem dohodnout;) zatím zdraví DYAS Danny;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec nem mrknin a profil;) a dej koment... a kdyby se ti libila nše tvroba napiš;) mužem se na něčem dohodnout;) zatím zdraví DYAS Danny;)
čau beaty jsou dobrý je volnej ten První ? měl bych o něj totiž zájem chystám se dělat album a beatů je málo kdyžtak se ozvi Peace
zdravim...chvalim tve beat je to kvalitni...hodne me zaujaly...nesla by dohodnout spoluprace???
Hele jsou ,ale jsem línej je sem hodit :D až budu mít náladu tak to udělám ....
cawes mal by so mzaujem o "sešlojk" ozvy s ami pls
přesně tak
ty beaty jsou prostě libový a vymzlený nemužu si pomoct
bratku..dufam ze ten treti zhora Dosotajasud je volny lebo sa nam skvele hodi do jednej temy na album tak urcite by sme ho pouzili a mam velky zaujem onho...som si ta uz pridal na icq tak keby sa dalo tak popiseme..inak icq nick Temathik...cuss
zdarec borec...prave makame na druhom albume ale na rozdiel od prveho budu na nom prezentovaní rôzny Djs zo Slovenska no aj zahraničia...a mne sa moc pačia tvoje synfonické beaty...tak sa chcem opytať či by nebola možnéá nejaka spolupraca..dik za odpoved...cuss
DEKUJU:-D