D.I.V.I. - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

D.I.V.I. electronica-dance music

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Never let me down

Kontakty

Novinky

The end

A je to tady bohužel. Vzhedem k tomu, že čím dál víc se věnuji spíše Housové tvorbě, tak činnost projektu D.I.V.I. jsem ukončil. Je to spíše začátek, protože veškerou svou tvorbu v duchu progressive house  a dirty dutch budu uploadovat na profil D-U, neboli Peter Divi. Takže fanoušci taneční house hudby nebudou o nic ochuzeni.

Tímto se jménem projektu D.I.V.I. loučím a rád vás přivítám na D-U alias Peter Divi.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno

Zobrazit všechny názory