DIVe - Názory | Bandzone.cz

DIVe blues-metalcore / Plzeň

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

20. února 2012
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • PREAPO (2012) - Past
    Nezařazeno
  • PREAPO (2012) - Propast
    Nezařazeno
  • PREAPO (2012) - Propust
    Nezařazeno
  • PREAPO (2012) - Nämä-Nui
    Nezařazeno
  • PREAPO (2012) - Na pokraji smíření
    Nezařazeno
  • PREAPO (2012) - Prepost
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - NoNeo
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - S.L.O.N.
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Breakfast
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Stench
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - In-Facted
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Gaia
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Storm
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Machinegod
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Teach Me To Dance
    Nezařazeno
  • Songs to be afraid of (2006) - Dushi
    Nezařazeno
  • EP2004 - Broken Dee
    Nezařazeno
  • EP2004 - Friendshit
    Nezařazeno
  • EP2004 - Sleepin Beauty
    Nezařazeno
  • EP2004 - Zkurska
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

100°C

konecne chlapi, konecne jste to nahráli, jo jo, porad skvele jako pred lety- at to slape respect 100°C
www.myspace.com/100c

Childy

Klucíííí, opět parádní koncík v Liťáku! Mám teda všechny zuby, ale tím nechci snad říct, že by byl nějakej špatnej moshík :) Ukrutně dobrá pařba, nej kapela večera. Jen tak dálej. Zatím zdarec

Bez profilu

čenda

PeGGaToRR: ty vado, moc to řešíš. taky nedokážu definovat emo, ale když si přečtu, že kapela hraje emo-metalcore, tak si pod tim aspoň něco můžu zhruba představit, následně koštnout. si představ, kdyby tady všecky kapely měly jako žánr uvedený "rocková muzika"...

Růža :D

hello Dive! koukám, jak makáte! :D Naposledy, vlastně poprvé a naposledy, jsme se potkaly na finále Můzy(teď nevim kerej rok:)) Tehdá, ač soupeř :D, sem si tu vaší hudbičku oblíbil a řikal sem si: jeslipa něco natočej? Mno, a je to tu:)) Je to super věc.V narážce na obsahy předešlých příspěvků musim říct, že je to EMO se všim všudy.Bo to ve mě vzbuzuje takovejch emocí.... :D Jste fajn kapelka!! Jen tak dál!!! Těšim se na živák! (snad se na nějakej dostanu :)))

Bez profilu

da2

2PeGGatoRR: Dalo mi to práci, ale nakonec jsem z Tvého poněkud zmateného příspěvku pochopil násleující:
a) bereš se příliš vážně
b) posloucháš Cult Of Luna a bojíš se, abys nebyl příliš "in"
c) jsi hulvát.
Chceš si o něčem z toho promluvit? :-D

Bez profilu

PeGGaToRR

Jedessss pipino tady se chlapi bavi o vaznych vecech kurna ty zensky to je hrozny to je klasickej zpusob jak na sebe upozornujou
zacinam na to bejt alergic........... mrcha jedna
a jeste si to cuca prsticek....

ale zpet k veci .. zajimave .. skutecne zajimave
a co treba Cult Of Luna je to emo nebo neni
to je na emo asi moc utahane co
dobre si vystihl ze to dneska nejde nejak presne urcit , jeste mne napada jestli se da vubec prenest zpusob ktery chces praktikovat podle sveho vzoru
vzdycky to tak bylo chtel bych hrat jako xy , chtel bych malovat jako xy chtel bych psat ....
myslim si ze inspirace je mozna , kopirovani take
ale verohodnost - presvedcivost je setsakrum
tezka vec , nicmene se vam to dari doufejme ze Plzen prinese svou poctivejsi trochu do mlyna nez pro me neoblibeni Prazaciii
na SoaD se vyprdnete hrajte co umite .....
stejnak to nikdy Systemi nebudou
zdarrrr PeGaToRR

Bez profilu

da2

Emoce by mela v posluchaci vyvolavat hudba obecne, at uz jde o bigbit, operu ci o samanske bubnovani. Je ovsem pravda, ze spousta hudby dnes jiz tak necini (nevolnost neni emoce! :). Ale to pochopitelne zavisi na pristupu kazdeho jedince.
Ja to vidim tak, ze puvodni EMO, neboli emocore, zkracene emotivni hard core, pro me osobne znamena hudbu, ktera vyjadruje vic emoci soucasne. Z hudebniho hlediska se (PeGGaToRRe) jedna o styl, ktery v dobe sveho vzniku (cca 80ta leta) prisel skutecne s necim odlisnym, s pouzivanim jinych postupu, harmonii a kontrastu. Dost blbje se o tom mluvi, doporucuji poslechnout nektere z prvnich alb kapely Metroschifter napriklad, to byl muj zacatek ema :)
EMO je dnes skutecne jen trend, to slovo rozsirilo svuj puvodni vyznam tak hrozne, ze je dneska EMO snad uplne vsechno a neco jeste vic. Je treba rozlisovat mezi puvodnim emocorem a soucasnym obchodnim nazvem.
Dava to smysl? Psal jsem to asi na petkrat :)

Bez profilu

PeGGatoRR

mno super tak uz to nejak vic beru
odpoved je vskutku jak se rika od srdicka
rozumim ti , de mi o to ze spousta lidi si pise emo
ale nejak mi pripada ze si to pisou proto ze se
to tet pise vsude , a ze kdyz si nenapisou EMO tak
nejsou jak se rika IN ze
pak si to clovek poslechne a zjisti ze je to obycejnej
pivni zazitek ....
kazdopadne ti rozumim
vyplyva vsak z toho ze ...........
zalezi na tom jak se pri hrani zadari ?? podium se propoji se salem plnym lidi ........
a pak ta vec je emocionalni a tim padem se rozplacu ze smutne zahraneho Blues a stane se z nej emo ......
ja se totiz porad nemuzu zbavit dojmu ze tohle
je jen trend a vic moda nez neco co by pravdive vystihlo to co dnes skutecne mlady lidi hrajou
ale vem to nest dulezite je jestli to co clovek dela dava osobne i druhym to dobry...
preju vam dobrej Rock plneho blues
teda pardon chtel sem rict EMO :)))

1 2 3 4 5 68101316202530364145485153 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67