Díkec za názor borci máte to tady cool ale sere mě tam kvalita nahrávky tvoříte hudbu v FL ?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díkec za názor borci máte to tady cool ale sere mě tam kvalita nahrávky tvoříte hudbu v FL ?
cawky hele zkoukni new treck a hod koment diky mier
cest kamo dobry instra a dobra crew jen tak dal drzim palce hey!!ten beat diskrit je supa mno dotahnete to daleko jen tak dal:)peace!
cuz kamo hele mas to moc v poho libi se mi tvoje tvorba rezspekt bracho mier
čus kamo mas to dost dobry ale makat makat jako skor kazdej tady na bazdzone..... az budou new tracky davej vedet .. peace
čus kamo mas to dost dobry ale makat makat jako skor kazdej tady na bazdzone..... az budou new tracky davej vedet .. peace
Né, díky. Nechcu ''čekovat'' tvoju tvorbu. Nejsu ''raper'' brácho a nigdá jím nebudu a nebudeš ani ty. Ne, kecám...viš jak, ne?
zdar chtel jsi nazor...tak pisu..tvorba si myxslim..ze neni..vubec spatna..ale jeste vymakat..flow..ale hlvne nejvic..co semi fakt libi..jsou ty graffy...to jsi delal ty????..napis..jsou dobry prace...peace
v pohode tracky....rezspekt
cest dobry tracky hele pridejte si me do spriznenych peace