District - Úvod | Bandzone.cz

District progressive-crossover / Nový Bydžov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Acoustic Bitch Shit
    Nezařazeno

Kontakty

+420724237974 - RoHy - booking

Novinky

D#TRICT JE TU...

Dne 17.6.2014 se na Aerodrome festivalu v Praze zcela náhodně potkávají kuchař s překupníkem lehkých drog a třetím přeživším, čerstvým rváčem a zabijákem. Všichni z projektu DABEHINDS, již 4 léta zaniklé undergroundové smečky. Během vystoupení jednotlivých kapel festivalu se rodí myšlenka znovuobnovení ztraceného projektu, spolu s nově nabytými zkušenostmi - jak životními tak i hudebními. Zbývá jen zkusit zkontaktovat posledního chybějícího člena. Není to jednoduché, vzhledem k faktu, že se po něm na 3 roky slehla zem, ale je to náročné i vzhledem k faktu, že má něco okolo metru pade. Nakonec se ho povede vyhledat a ten sdílí zájem a nadšení ostatních členů.

Tak tedy vzniká D#TRICT (čti DISTRICT). Uvidíme, co nám a Vám tento projekt v budoucnu přinese. Nasazení ani nápady nám nechybí, takže se máte na co těšit !!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

LubomírHotový&spol

O.K.Přeju vám pánové...mnoho zdaru-ale ještě víc v tom hledání kterýho je celej život-abyste našli ten největší a nejdůležitější poklad svýho života a tím není hudba-ale živej Bůh a Mesiáš Ježíš Kristus-kterej i za vás zástupně zemřel na kříží-aby vás vykoupil z moci pána temnot-Satana....ale máte svob.vůli...jako každej...já jsem potom v r.90.šáhnul a nikdy bych neměnil....já tehdá hrozně pil...a na podiich jsem řádil....a On mi hříchy abylo jich mnho...odpustil....Kristovec a rock.misionář-L.H.Ahoj....

Zobrazit všechny názory