Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Disavoir Vivre crust-punk / Domažlice

„23.3. - Domažlice - Moskyto“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dočasný záskok za zpěvačku + split mc D.V. / Interpunkce + plánované koncerty + split mc D.V. / Vzteklec

Upraveno:

Dočasný záskok za těhotnou zpěvačku

Od ledna 2019 s námi pravidelně zkouší zpěv Fredy Soÿka Mercury (Kosi Idina, ex Human Bites, Člověkok, zin Sebetvor...), jako dočasná-trvalá náhrada za těhotnou zpěvačku Libidu, která se k nám a k mikrofonu vrátí letos 21. září na D.I.Y. minifestivalu Raw 32 nr.:4 , který pořádáme v Němčicích u Kdyně. Soÿka snad i poté zůstane do budoucna k dispozici jako občasný záskok, když s námi náhodou mamina Libida nebude mít možnost vyrazit.

Velký dík Oskarovi (Interpunkce, Spots), Danovi ( Interpunkce, Třetí stupeň tortury) a Peťkovi ( Discruelty, Dishnusgrafik), kteří Libidu několik koncertů  zastoupili.         

 

Plánované koncerty

 23.3. - Domažlice - Moskyto

18.5. - Plzeň - jarní Garáž - Benefice na SOL!S

25.5. - Němčice - zkušebna - Raw 32. : nr. 3

21.9. - Němčice - zkušebna - Raw 32. : nr. 4/ mini fest

14.12. - Domažlice - Moskyto

 

Split mc D.V. s pražskou Interpunkcí + split mc D.V. s plzeňskou kapelou Vzteklec

 Split mc D.V. s pražskou hardcore-punk kapelou Interpunkce. Kazeta vznikla za spolupráce zúčastněných kapel s podporou Raw Zine Records (rawezin.wgz.cz) + Related Crew (relatedcrew.wgz.cz) + GRF Records (grfrecords.estranky.cz) + Pope´s Ass Productions (popesass.cz) + Šváb Records (bandzone.cz/fan/michaltst?at=info) + Véva Records + S kudlou v zádech (label kapely Interpunkce a dalších lidí) + Pravěk Noise Section (praveknoisesection.blogspot.com).

Další nahrávka, která vyšla taky jako split  mc, je s plzeňskou fast-hc kapelou Vzteklec. O nahrávku kapel se postaral T. Lorenc (PissHouseREC.). S vydáním kazety pomohli: Raw Zine Records (rawezin.wgz.cz) + Related Crew (relatedcrew.wgz.cz) + Pope´s Ass Productions (popesass.cz).

Na kazety určitě narazíš někde v distru, u kapel, nebo si o ně můžeš napsat. Split Disavoir Vivre + Interpunkce i jako CD.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Löst

Čahojte! Budeme moc rádi, sralo nás že to nevyšlo tentokráte, ale bolavej palec už je celkem ready takže určitě nebude problém! Díky moc! R

michaela

Čaute, díky za skvělé koncerty v pátek v Brně a včera u nás ve Znojmě. Bylo to super! Doufám, že jste se jakž takž vyspali a cesta domů byla bezproblémová :) Uvidíme se v prosinci ;)

Zobrazit všechny názory »