Trottelparade - Názory | Bandzone.cz

Trottelparade heavy-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ich liebne Hure [Demo, 2018]
  Nezařazeno
 • Rovnoběžky [Demo, 2019]
  Nezařazeno
 • 700 000 Jahren [Demo, 2019]
  Nezařazeno
 • Andělíček [Demo, 2019]
  Nezařazeno
 • Geny [Demo, 2018]
  Nezařazeno
 • Hosana [Demo, 2018]
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

honza

ok, tak příští rok, kdyžtak se připomeňte...kdybyste začali hned z kraje, děláme akci už v lednu (Homers memorial)...ať se daří.

Trottelparade

Ahoj Honzo, díky za zprávu, ovšem máme menší koncertní pauzu a s hraním asi začneme až příští rok.. Tak kdyby sis na nás vzpoměl, budeme rádi, když se ozveš. Díky.

Bez profilu

Honza

Čau, Omlouvám se, tehdy se mi to nějak už vymazlo z hlavy (07/2011). kontakt na mě je honzabarton@seznam.cz 602410840
Krákor je letos plný, ale chystáme Konec léta u Skaláka a byli bychom rádi, kdybyste si tam zahráli (Mongoli tam taky budou) - je to 30.-31.8. ám číslo na Martina z roku 2011. mrknu se sem a kdyžtak zavolám.
dík. Honza

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Trottelparade

Ahoj, děkujem :-) Co se skladeb týče, tak dokončujem CDčko a potom sem ještě pár skladeb hodíme. Ovšem CD bude také k mání, takže pokud bude libo, můžeš si o něj klidně napsat, třeba na trottelparade.com ..:-) Díky za podporu.