Depression Island - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Depression Island metalcore-post hardcore / Pacov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Depression Island - Loner In Black Clothes
  • Depression Island - Do You Remember
  • Depression Island - A.I.N.I.D.
  • Depression Island - Flower (2020)
  • Depression Island - Intro
  • Depression Island - It Can´t Be Life
  • Depression Island - Broken ( 2020 version)
  • Depression Island - Last Goodbye
  • Depression Island - I Am Afraid That I Am Nothing To You

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Scream, Growl
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela vzniklá koncem roku 2015 z bývalých členů formací Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, hrající mix metalcore/hardcore melodií s texty o životě...

2016

Jsme ve zkušebně sehráváme se, tvoříme...

2017

6.1.2017 odehráváme první koncert v Pelhřimově, poté se účastní HardcoreWarriosTour a přes rok koncertuje na různých místech republiky. V květnu 2017 uvolňujeme první singl s názvem "R.I.P." V září pořádáme první"Heartless night", akce dopadla super, plánujeme poračování...V prosinci nahráváme tří songové EP u Sada v Českých Budějovicích.

2018

Leden 2018 patří přípravám a samotnému natáčení prvního videoklipu k songu "Broken", který je vypuštěn 22.února. Sklízí kladné ohlasy. Z kraje roku jsme součástí minitour s kapelou Hazardoom plus koncerty po republice. Ucházíme se o o účast na legendárním Fajfestu prostřednictvím magazínu Fakker, obsazujeme nakonec krásné 4. místo.Březen a další "heartless night". koncertujeme, snažíme se tvořit, pereme se s volným časem, stěhováním a změny zaměstnání členů, ale chceme hlavně hrát. V září děláme opět "heartless night" chceme to zpravidelnit 2x za rok. Na pár koncertech už za Guzze, který se pilně věnuje leteckému výcviku a šíleným testům, na kytaru zaskakuje Víťa a zvládá to. Poslední koncert roku 2018 hrajeme koncem listopadu v Lomnici nad Popelkou. Po dohodě je to poslední akce i pro Hrota , který startuje novou etapu života stěhováním do Prahy a změnou práce. Když už se řeší co jak dál, domlouváme se s Víťou, že nahradí Guzze nastálo, protože zjišťuje že v danou chvíli nejde dělat piloťák a aktivně hrát.
Ke konci roku 2018 doplňuje sestavu Luke na bicí, začínáme znovu zkoušet, plánujeme klip a merch...

2019

V první polovině ledna 2019 jsme ve studiu u Damiána Kučery a Slapech, kde nahráváme jeden singl "Iam afraid that Iam nothing to you", kterých chceme představit novou sestavu a směr kam se chceme vydat. Koncertní rok 2019 pro nás začíná 15.2.2019 v Domažlicích, kde se představujeme poprvé v nové sestavě a hned dny na to točíme klip k singlu. 23.3.2019 pořádáme už 4. Heartless night, tentokrát v domácím Pacově, nakonec došlo i na předpremiéru klipu a poprvé máme k dispozici vlastní merchandize ( trika, kulichy, placky, samolepky). Akce se moc povedla.27.3.2019 je oficiálně uvolněn klip k songu "Iam afraid that Iam nothing to you", který sklízí kladné ohlasy...