Ahoj:), díky za pozvání... bohužel o týden dřív než se dostanu do ČB a ČK, to mě mrzí... Tak snad příště.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj:), díky za pozvání... bohužel o týden dřív než se dostanu do ČB a ČK, to mě mrzí... Tak snad příště.
moc se omlouvam ale prijet nemuzu....uz mam neco naplanovanyho...tak jindy...
ciao kucí,snad se ukážu doufám že nebudu v robotě.
čau,určitě se stavim!
To si nenechám ujít =)
Zdar... Když už budu doma, tak se jistě stavím... jsem totiž ten tejden na lyžbě a popravdě ani nevim, kdy lyžák končí. Kdybych se nedostavil, tak přeju hodně zdaru. A ať se proderete tou hromadou podprsenek :-)
Ahoj! Opětujeme sprznění :-D jinak, znáš to: kdo jí buchty s mákem.... :-)
No pokud nebudu nemocnej tak sem tam hned.
ahoj:-) no když mi do toho něco nepřijde tak snad přídu:) zatím
Tak snad se tam ukážu:)Nemůžu si to nechat ujít:)Dekuju za pozvaní:)Budu se tesit:)