V chlumu dobrá akce, super muzika, dáváme do spřízněných . . . ahoj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V chlumu dobrá akce, super muzika, dáváme do spřízněných . . . ahoj
nazdar, jen vás du otravovat spamem, tak sorry, přiďte se kouknout, bude to stát za to
Caudy klucíí:) Moc se omlouvam ale nevyslo mi to se na vas prijet podivat..snad bude jeste naka jina ,dalsi prilezitost..zdraví a at to hraje:)
ty jo, tak mi to na ten váš koncert nějak nevyšlo... ale snad příště;) aˇˇt to šlapéé;)
ty jo, tak mi to na ten váš koncert nějak nevyšlo... ale snad příště;) aˇˇt to šlapéé;)
Olla mrzi mi to ale urite se nedostavim tak snad nekdy nekde brzkou dobu...at vam to hraje:)
čau kucí,rád bych zašel ale nebudu doma.tak at se to pořádně podaří:-)zatim pic
Čau! :) Rád bych, ale sem na závodech v Trutnově :)
ráda bych přišla, ale sem ve Slovinsku :(
užijte si to a ať to stojí za to ;)