Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dialog rock-pop / Osek

„Kapela není aktivní od roku 2016... ale co není...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Náš druhý narozeninový koncert!

Zdravíme všechny! Připomínáme, aby jste si nenechali ujít náš narozeninový koncert, který se uskuteční příští pátek v Duchcově. S námi zahraje kapela DCRadio. Zároveň vás zveme na další, který bude 14 dní potom, a to 12. 12. (sobota) v Mostě ve V+V baru, kam se po necelém půl roce rádi vrátíme a s námi kapela Snow Flowers. Těšíme se na vás.

Event v sekci Koncerty :)


Nové termíny koncertů!!!

Ahoj!! Zdravíme při úterním ránu a jdeme rovnou k věci - přinášíme vám nejbližší tři termíny koncertů a akcí, na kterých nás můžete vidět. Ten první je tuto sobotu 23. 5. v Oseku, kde vystoupíme v rámci oslav Dne rodiny v areálu ITC už od 15:00 hodin! Je to náš první "domácí" koncert, proto se na něj moc těšíme :) Potom budeme k zastižení v Mostě, a to v pátek 19. 6. ve V+V Rockbaru, kde zahrajeme společně s Koradobandem. A nakonec o týden později, v sobotu 27. 6. v ústeckém klubu Big Bang, kam nás pozvala kapela Sepukka, která taky vystoupí. Eventy jednotlivých akcí budou pomalu, ale jistě přidávany :) Tak kde se potkáme??

Za Dialog Denisse


Singl Loutka nyní k poslechu a stažení!

Zdravíme! 
Víme, že jsme o sobě nedali dlouho vědět, ale času je málo a přece jen jsme studující a pracující muzikanti. Nicméně kapela pořád zkouší, dáváme pro vás dohromady nové písničky a jednáme taky o pár koncertech na léto, o jejichž termínech se co nejdříve dozvíte. Ale také vám hlavně přinášíme už dříve zmiňovaný, nově nahraný singl "Loutka". Tentokrát ho můžete najít POUZE na bandzone.cz, kde je samozřejmě opět možné jeho stažení. Věříme, že se vám bude líbit a že si ho s námi zazpíváte na nejbližších koncertech. Užívejte si příchozí jaro stejně jako my a brzy naviděnou!